O NÁS

Firma EURO Sol s.r.o. byla založena v roce 2000 jako česká společnost zabývající se výhradně prodejem a distribucí kvalitní soli. V této činnosti úspěšně pokračujeme i dnes a nabízíme téměř veškeré druhy kamenné a vakuové soli od předních evropských výrobců. Jedním z našich nejvýznamnějších dodavatelů je německá firma ESCO (European Salt Company), se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Naší filozofií je především spokojenost zákazníka. Nabízíme profesionalitu a vstřícnost. Samozřejmostí je i individuální přístup k našim zákazníkům, jeho požadavkům a potřebám. Velice pečlivě se věnujeme jednotlivým zakázkám, dodržování termínů dodávek, jakosti produktů a služeb.

Z důvodu zvyšování kvality námi nabízených produktů a služeb jsme zavedli v roce 2005 systém řízení kvality ISO 9001:2009 a v roce 2008 systém environmentálního managementu ISO 14001:2005 , který každoročně obnovujeme. Dále jsme držiteli certifikátu GMP+ a HACCP.

V roce 2010 jsme zahájili vlastní výrobu (třídění, úpravu a balení soli).
Vedlejší činností naší firmy je prodej jezdeckých potřeb (včetně krmiv) a provozování jezdeckého klubu.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“